وبلاگ

یک درصدی های بیت کوین شوید
مقاله

یک درصدی های بیت کوین شوید

آیا شما در بین جامعه یک درصدی ثروتمند ترین دارندگان بیت کوین قرار دارید؟

با چه مقدار بیت کوین در بین یک درصد از ثروتمند ترین نگه دارندگان این دارایی قرار می گیرید؟
اگر نمی‌توانید یک بیت کوین به دست آورید یا نگهداری کنید نا امید نشوید، چرا که جیک لویزون (Jake Levison) می‌گوید که این مقدار برابر با ۰/۲۸ بیت کوین است.
“اگر شما ۰/۲۸ بیت کوین داشته باشید شما از نظر آماری در بین ۱% درصد ثروتمند‌ برتر که بیت کوین نگهداری می‌کنند قرار دارید.”
اما او چه طور به این نتیجه رسیده است و چه زمانی این سناریو به وقوع می ‌پیوندد؟
این پست لویزون موجی از هیجان را به وجود آورد و در عین حال سوالاتی را مطرح کرد. سوالاتی مانند اینکه او از کجا این ارقام را به دست آورده و چه زمانی این سناریو اتفاق خواهد افتاد؟
یکی از فالوور‌های لویزون به پستی اشاره کرد که از سوی پارکر لویس (Parker Lewis) مدیر توسعه تجاری شرکت (Unchained Capital) و با عنوان “بیت کوین تمام پول‌ها را منسوخ می ‌کند” منتشر شده است. ا
و نموداری را آپلود کرد که نشان می‌دهد این رویداد احتمالاً حوالی سال ۲۰۳۰ اتفاق خواهد افتاد. در این زمان میانگین داشته ‌های بیت کوین افراد حدود ۰/۰۰۱ بیت کوین است و یک میلیارد کاربر در شبکه وجود خواهد داشت.
“شاید در ۲۰۳۰ با فرض اینکه یک میلیارد کاربر از شبکه استفاده می ‌کنند، میانگین بیت کوین‌های نگهداری شده از سوی افراد ۰/۰۱ بیت کوین باشد.”
با این حال لویزون معتقد است اگر شما ۰/۲۸ بیت کوین به دست آورید در حال حاضر این مهم اتفاق افتاده و فقط ۱٪ در جهان بیشتر از شما بیت کوین دارند. این شما را در بین یک درصد ثروتمندان برتر بیت کوین قرار می ‌دهد.
اما این نمی ‌تواند نشان دهنده یک روند صعودی باشد و گذشته از همه این ‌ها به دیدگاه شما بستگی دارد. کاربری به نام BTC Kris اشاره می‌کند که تاکنون کمتر از ۵ تا ۱۰ میلیون نفر هستند که یک بیت کوین کامل دارند.
“کمتر از ۵ تا ۱۰ میلیون نفر یک بیت کوین کامل دارند. بین نهنگ‌ ها (دارندگان تعداد بالای بیت کوین)، نگه دارندگان بیت کوین، کشور‌ ها و موسسات چیز زیادی برای به جریان در آمدن باقی نمانده است. در واقع افرادی که کوین‌ های کامل دارند کم هستند.”
این امر به توزیع ناعادلانه ثروت اشاره می کند، به طوری که نهنگ ها، نگه دارندگان بیت کوین، کشور‌ ها و موسسات سهم اصلی بیت کوین را در اختیار دارند.
اگر شما هنوز می ‌خواهید در بین یک درصد ثروتمندان برتر بیت کوین قرار گیرید (در حال حاضر این مقدار حدود ۲۰/۲۸۳۵ دلار ارزش دارد) می‌توانید آنرا با ۰/۲۸ بیت کوین انجام دهید و اگر می‌ خواهید یک بیت کوین کامل داشته باشید، اکنون زمان آن فرا رسیده که حرکتی انجام دهید.
آیا شما در بین جامعه یک درصدی ثروتمند ترین دارندگان بیت کوین قرار دارید؟

کوین هش ؛ اولین و بزرگترین شرکت استخراج ابری ارزهای دیجیتال در خاورمیانه

آدرس سایت : https://www.coin-hash.com

کد را وارد و سپس اینجا کلیک کنید