وبلاگ

پیش بینی صعودی ماندن قیمت بیت کوین برای 570 روز دیگر
مقاله

پیش بینی صعودی ماندن قیمت بیت کوین برای 570 روز دیگر

بیت کوین نسبت به سال های قبلی خود، در سال 2020 ارزش بیش‌تری دارد و پیش بینی افزایش قیمت بیت کوین در 19 ماه آینده وجود دارد. داده های آپلود شده توسط جیمز تودارو در تاریخ 21 فوریه در توئیتر نشان می‌دهد که از نظر میانگین وزنی حجم (Volume-Weighted Average) سال 2020 تا به اینجای کار، بهترین سال برای بیت کوین بوده است.
میانگین وزنی حجم ، قیمت بیتکوین را برای یک دوره معین به عنوان نسبتی بر اساس معاملات محاسبه می‌کند.
طبق محاسبات آقای تودارو، مثلا برای سال 2020، میانگین وزنی حجم بیت کوین به دلار، 9،120 دلار است. این میزان حتی از سال 2017، که قیمت این ارز دیجیتال به بالاترین قیمت تاریخی 20,000 دلاری خود رسید نیز، بالاتر است. میانگین وزنی حجم برای سال 2017 برابر با 6,125 دلار بوده است.
البته مورد جالب توجه دیگر این است که، با وجودی که در سال 2018 قیمت بیت کوین بیشتر سال را در بازار نزولی سپری کرد و به پایین ترین نرخ 3,100 دلاری خود رسید، اما این معیار برای این سال بالاتر و برابر 7,657 دلار است.
در ظاهر، ازنظر قیمت معاملات اسپات سال 2019 سال موفق‌تری بوده، اما میانگین وزنی حجم بیت کوین در سال گذشته بسیار کمتر از سال 2020 بوده است.
آقای تودارو در مورد این یافته ها اظهار داشته است که: این امر نشان میدهد اکثر پول‌هایی که تا به حال به بیت کوین تبدیل شده‌اند، اگر به صورت بیتکوین باقی میماندند سود بیشتری به دلار برای فرد به بار می‌آوردند.
با نگاه به آینده، داده‌های بازار صعودی پیشین نیز تصویر خوبی از حدود یک و سال نیم دیگر برای ما ترسیم میکند.
یکی از سرمایه گذاران و معامله گران معروف به نام CryptoKea، با تحلیل چرخه‌های صعودی قیمت بیت کوین ادعا کرده طول این چرخه‌ها نشان می‌دهد که بیتکوین تا حدود 570 روز دیگر به رشد خود ادامه خواهد داد.
به رغم کاهش 8 درصدی قیمت در هفته گذشته، سال 2020 پرقدرت‌ترین سال برای بیتکوین بوده است. از ابتدای سال تا کنون، این ارز دیجیتال برتر بازار نزدیک به 35% افزایش قیمت داشته است.
در طی دو دوره اخیر چرخه‌های صعودی بیت کوین، کف و سقف قیمت در نزدیکی‌های هاوینگ و با نسبت تقریبا برابر دچار نوسان شدند. وی در ادامه افزود:
اگر این رابطه درست باشد، ما هنوز بیش از 570 بازار صعودی دیگر در پیش داریم و سقف قیمت این چرخه در حدود سپتامبر سال 2021 ایجاد میشود.
این مهلت زمانی، به مدل پیش بینی افزایش قیمت بیت کوین stock-to-flow شباهت دارد که این مدل هم میگوید بین سال‌های 2021 تا 2024 میانگین وزنی حجم قیمت به 100,000 دلار خواهید رسید.
باید دید که پیش بینی افزایش قیمت بیت کوین در آینده تا چه حد درست خواهد بود.
کوین هش ؛ اولین و بزرگترین شرکت استخراج ابری ارزهای دیجیتال در خاورمیانه

آدرس سایت : www.coin-hash.com

کد را وارد و سپس اینجا کلیک کنید