وبلاگ

سه عامل اساسی برای امنیت و موفقیت در نگهداری بیت کوین
مقاله

سه عامل اساسی برای امنیت و موفقیت در نگهداری بیت کوین

سیلوین سورل، بلاگر بیت کوین مطلبی را در مورد خصوصیات اساسی امنیت بیت کوین و یک بیت کوینر واقعی منتشر کرده است. 
اما فاکتورهای دیگری نیز وجود دارد که باید هنگام انتخاب سرمایه گذاری و نگه داری ارز دیجیتال، در نظر بگیرید.
فهم تکنولوژی
معماری غیر متمرکز تکنولوژی بلاکچین، انقلابی است، اما هنوز هم پیچیده است. خطرات قابل توجهی را برای افرادی که عملکرد آن را کاملاً درک نمی کنند ، به همراه دارد. 
کارهای به ظاهر ساده مانند ساخت کیف پول و انجام یک تراکنش می تواند در صورت عدم انجام صحیح منجر به فاجعه شود.
قبل از خریدن بیت کوین باید زمانی صرف یادگیری تکنولوژی بلاکچین بشود. تاریخچه ی آن، کارایی و کاستی های آن باید مورد مطالعه قرار بگیرد.
تحقیقات همچنان باید روی پلتفرم‌های رقابتی انجام شود. پذیرندگان جدید باید تلاش کنند تا در مورد مبادلات عمده، کیف پول و روشهای ذخیره سازی ایمن اطلاعات کسب کنند. آنها همچنین باید معانی موجود در اصطلاحات عادی مانند “اثبات کار” و “زمان بلوک” را بیاموزند.
در بسیاری از موارد شاهد از دست رفتن ارزها توسط کاربران تازه وارد هستیم. این موارد معمولاً شامل کلیدهای گم شده یا استفاده از صرافی برای ذخیره سرمایه است. 
برای جلوگیری ازاین گم شدن نیاز به درک و احترام به عملکرد داخلی پلتفرم های بلاکچین است.
تردید و مراقبت
با توجه به ماهیت انقلابی فناوری دفتر کل توزیع شده، مقداری شک و تردید سالم ضروری است.همچنین صرافی‌ها و کیف پول‌ها باید قبل از استفاده توسط منابع معتبر کاملاً بررسی شوند.
این نگرش باید با رویکرد سرمایه‌گذاری محافظه کارانه و معقول همراه باشد. موفق ترین سرمایه گذاران ارز دیجیتالی طی ده سال گذشته، افرادی بوده اند که از پلتفرم ها یا خدمات بسیار پرخطر جلوگیری کرده اند.
در عوض، آنها صرفاً به طور مرتب به کیف ارز دیجیتال خود اضافه كرده و كلیدهای خود رابه صورت ایمن در کیف پول خود نگه داشته اند. شایان ذکر است که دستیابی به چنین رویکرد ساده‌ی تقریباً برای هر بخش از ده سال گذشته بسیار سودآور خواهد بود.
دانش به روز رسانی شده در باره ی آخرین اتفاقات دنیای بیت کوین
فضای بلاکچین به سرعت از نظر فنی، قانونی و اجتماعی در حال تحول است. همه دارندگان باید بدون استثنا، اخبار و تحولات را به طور مرتب دنبال کنند. 
پلتفرم ها تغییر می کنند، کیف پول ها به روز می شوند و مبادلات می آیند و می روند. به روز ماندن در این محیط برای حفظ امنیت بودجه بسیار مهم است.
پیروی از تحولات قانونی و نظارتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، زیرا دولت ها اکنون بسیار دقیق‌تر به سرمایه گذاری های بلاکچین نگاه می کنند. 
برخی از آنها نیاز به گزارش ارزهای دیجیتالی را درفرمهای مالیاتی دارند. برخی دیگر به دنبال اجباری کردن پذیرش بلاکچین هستند. این موضوعات برای هرکسی که سرمایه گذاری در بیت کوین داشته باشد بسیار مرتبط است.
یک نکته مهم در مورد نگهداشتن بیت کوین به طور مناسب این است که یک رویکرد معقول و سنتی بهترین وسیله برای ایمن نگه داشتن بودجه است. 
هیچ سرمایه‌گذاری‌ای هرگز نباید بدون مطالعه دقیق انجام شود و امنیت به پختگی و هوشیاری متکی است.

 

کوین هش : اولین و بزرگترین شرکت استخراج ابری ارزهای دیجیتال در خاورمیانه
آدرس سایت : www.coin-hash.com

کد را وارد و سپس اینجا کلیک کنید