وبلاگ

با بیت کوین چه کالا یا خدماتی میتوان خرید؟
مقاله

با بیت کوین چه کالا یا خدماتی میتوان خرید؟

اگرچه پذیرش بیت کوین به آهستگی انجام می‌شود، اما فروشگاه‌ها صرف نظر از تغییرات قیمت‌ها در بازار شاهد توسعه پایدار هستند.
به گفته بیت زیلک (Bill Zielke) مدیر بازاریابی BitPayاین پردازشگر، پرداخت تراکنش‌ ارز دیجیتال به ارزش یک میلیارد دلار را در سال 2019 تسهیل کرده است و بیت کوین پیشتاز آن است.
به همین ترتیب یکی از سخن گویان کوین بیس (Coinbase) گفت کوین بیس 135 میلیون دلار ارز دیجیتال به هزاران فروشگاه در سال 2019 پرداخت کرده است که نشان دهنده افزایش 600 درصدی در تعداد تراکنش‌های منحصر به فرد از طریق کوین بیس و از سال 2018 است.
اتر و بسیاری از استیبل کوین‌ها درصد کوچکی از میزان ذکر شده را تشکیل می‌دهند. Chainalysis تخمین می‌زند تقریباً 4 میلیارد دلار بیت کوین به تنهایی از طریق پردازشگر‌های پرداخت در سال 2019 ارسال شده است.
البته تعداد پرداخت‌های کارت اعتباری بسیار بیشتر است که قابل مقایسه با قدرت خرید ۴ میلیارد دلاری بیت کوین نیست. بر اساس گزارش سال ۲۰۱۹ سازمان حمایت از حقوق مصرف کننده در امریکا، حجم خرید کارت اعتباری در سال ۲۰۱۸ 3.7 تریلیون دلار بوده است.
امروزه واحدهای پولی دیجیتالی وارد بازار شده‌اند که به افراد این امکان را می‌دهند تا پرداخت‌های خود را به وسیله ارز دیجیتال انجام دهند.
فروشندگان و خریداران به خاطر راحتی، امنیت و قیمت ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، علاقه زیادی برای به دست آوردن آن‌ها دارند.
در ادامه مطلب به تعدادی از روش‌های خرید با بیت کوین می‌پردازیم که با استفاده از بیت کوین در فضای مجازی می‌توانید هزینه کالا یا خدمات مورد نظر را بپردازید.
۱. تجهیزات، وسایل الکترونیکی و نرم افزارها
۲. کارت هدیه
۳. خدمات سفر و پرواز
۴. تخفیف‌ ها و هدایا
۵. بازی‌ های آنلاین
فروشگاه ها، نهاد های تجاری و وب سایت های زیادی در سراسر جهان وجود دارند که از بیت کوین به عنوان روشی برای پرداخت، پشتیبانی می کنند و مشتریان آن ها می توانند با استفاده از بیت کوین خرید خود را انجام دهند.
علاوه بر بیت کوین، موارد زیادی نیز وجود دارند که از سایر ارزهای دیجیتال نیز پشتیبانی می کنند و شما می توانید در این مکان ها، علاوه بر استفاده از کارت های اعتباری و بانکی، از بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال نیز برای پرداخت هزینه ها استفاده کنید.
در مطلب بعدی فروشگاه ها و وب سایت های پذیرنده بیت کوین را برایتان نام خواهیم برد.

 

کوین هش ؛ اولین و بزرگترین سایت استخراج ابری ارزهای دیجیتال در خاورمیانه

آدرس سایت : www.coin-hash.com

دیدگاه (1)

  1. OM2025
    فوریه 12, 2020

    سلام . مرسی خیلی خوب بود و این دانشمون به روز شد …..

کد را وارد و سپس اینجا کلیک کنید