وبلاگ

 افزایش قیمت بیت کوین پیش از هاوینگ
خبر

 افزایش قیمت بیت کوین پیش از هاوینگ

 

هاوینگ بیت کوین هر چهار سال یک بار اتفاق می‌افتد. در هر رویداد هاوینگ، الگوریتم تولید بیت کوین پاداش بلاک را نصف می‌کند.
چراکه فقط 21 میلیون بیت کوین استخراج می‌شود. آخرین کوین حدود سال 2040 استخراج خواهد شد.
نابراین پیامد‌های هاوینگ آتی می‌تواند مهم باشد. تاریخ ممکن است تکرار شود.
تریدرها ادعا می‌کنند که افزایش قیمت بیت کوین پیش از هاوینگ با میلیارد‌ها دلاری که در بازار ارز دیجیتال ریخته می‌شود در حال انجام است.
مایک کو (Mike Co) نویسنده کوین بیس درباره آینده ارز دیجیتال پس از هاوینگ مه 2020 خوشبین است و به برتری‌های بیت کوین بر طلا و ارزهای فیات اشاره می‌کند.
از اوت ۱۹۷۱ ارزش دلار نسبت به طلا پایین آمد و قیمت طلا از 35$ در هر اونس به 1500$ رسیده است. بنابراین اگر کمیاب بودن طلا آنرا نسبت به دلار برتر ساخته است ، بیت کوین نیز می‌تواند نسبت به طلا برتری ایجاد کند.
اقتصاد بیت کوین مقاوم است و خود را تعدیل می‌کند. اگرچه دو هاوینگ تاکنون اتفاق افتاده است اما هش‌ریت شبکه به تازگی به رکوردهای جدیدی رسیده است. به عبارت دیگر، با نزدیک شدن تعداد بیت کوین‌ها به ۲۱ میلیون، امنیت شبکه نیز به موازات آن در حال افزایش است.
علاوه بر آن هاوینگ به بیت کوین کمک می‌کند تا برتری خود نسبت به طلا را به روش‌های دیگر افزایش دهد. کو می‌گوید هیچ کس نمی‌داند تاکنون چه مقدار طلا استخراج شده است. اما هر فردی با یک کامپیوتر می‌تواند در هر زمانی بداند کل بیت کوین عرضه شده چقدر است.
یشتر تحلیل گران در حال ارزیابی بازیابی قیمت بیت کوین هستند. اکنون بسیاری از آنان استدلال می‌کنند که بیت کوین به زودی از مرز 10,000$ خواهد گذشت و احتمالاً درآمد بیشتری خواهد داشت.
در حالی که به نظر می‌رسد ارز دیجیتال شماره یک به زودی از مرز 10,000$ عبور خواهد کرد سایر معیار‌های کلیدی نیز در حال حاضر کاملاً چشمگیر به نظر می‌رسند. اخبار جدید حاکی از آن است که تراکنش‌های شبکه بیت کوین از مرز نیم میلیارد دلار عبور کرده است. این عدد از سوی Blockchain.com تأیید شده است و در حالی اتفاق می‌افتد که شبکه بیت کوین مرتب در حال ثبت رکورد است.

این نوشته در تاریخ 1398/11/20 توسط شرکت کوین هش منتشر گردیده است

کوین هش؛اولین و بزرگترین شرکت استخراج ابری ارزهای دیجیتال در خاورمیانه
www.coin-hash.com

کد را وارد و سپس اینجا کلیک کنید