ارزش بیت کوین به کمیاب بودن آن است

دارندگان بیت کوین به تصمیم خود برای داشتن این ارز دیجیتال پیشتاز اعتماد دارند.

اعداد و ارقام این مطلب را ثابت می‌کنند.پس با کوین هش همراه باشید

به نظر می‌رسد پذیرش نگهداری دارایی های دیجیتال به مرز وسواس نزدیک می‌شود. یک گزارش جدید نشان می‌دهد که میلیون ها بیت کوین در یک سال جا به جا نشده است.
دارندگان بیت کوین نیز سال خوبی را پشت سر گذاشتند. ارزهای دیجیتال برتر از ابتدای سال تاکنون 95% رشد داشته اند.
بر اساس گزارش The Block تقریبا 61 درصد از دارندگان بیت کوین در حال سود آوری هستند.
نگهداری بیت کوین در حال ایجاد ارزش بالایی برای آن است.
حتی با سودی که 250% بیشتر از شاخص S&P 500 است، احساسی وجود دارد مبنی بر اینکه سرمایه گذاران بیت کوین رضایت ندارند. بسیاری انتظار یک بهره وری شگفت انگیز را از ارز دیجیتال برتر دارند. این مسئله به این دلیل گفته می‌شود نمودار BitInfoCharts نشان می‌دهد 11.58 میلیون بیت کوین در یک سال جابه‌جا نشده است.
به عبارت دیگر 64% از 18.04 میلیون بیت کوین در گردش جابه‌جا نشده است. این به معنای آن است که فقط 6.64 میلیون بیت کوین برای پرداخت استفاده شده است.
با قیمت کنونی بیت کوین فقط 48.99 میلیارد دلار بیت کوین طی یک سال گذشته جا به جا شده است. این می‌تواند نشان دهنده آغاز یک روند گاوی برای ارز دیجیتال شماره یک باشد.
اما ارزش بیت کوین به کمیاب بودن آن است. فقط 21 میلیون بیت کوین وجود دارد و کمیاب بودن آن یک واقعیت است.
از متی گرین اسپن بنیان گذار Quantum Economics سوال شد آیا نگهداری 11.58 میلیون بیت کوین می‌تواند منجر به رونق بازار و پیدایش بازار گاوی شود و او ما را به یکی از جدید ترین توییت های خود ارجاع داد.
“کمتر از 6.8 میلیون بیت کوین طی 12 ماه گذشته جا به جا شده است. به خاطر داشته باشید این کمیاب بودن است که ارزش ایجاد می‌کند.”
خبر خوب برای دارندگان بیت کوین آن است که بیت کوین در ماه های آینده کمیاب تر هم خواهد شد. هاوینگ نیز به احتمال بسیار زیاد بیت کوین را ارزشمند‌تر خواهد کرد.
اگر تحلیل گران بر این باورند که کمیاب بودن بر قیمت بیت کوین تأثیر می‌گذارد، بنابراین افزایش ارزش بیت کوین در ماه های آتی منصفانه خواهد بود. ظرف حدود شش ماه آینده پاداش بلاک بیت کوین به نصف کاهش خواهد یافت و از 12.5 بیت کوین به 6.25 بیت کوین خواهد رسید. این به معنای آن است که روزانه حدود 900 بیت کوین برای ماینر‌ها منتشر خواهد شد.
کاهش چشمگیر در عرضه به دلیل هاوینگ فشار فروش را کاهش می‌دهد. کاهش فروش می‌تواند قیمت آنرا افزایش دهد. بنا‌براین HODL (نگهداری) و هاوینگ دو روایت قدرتمند و تأثیر گذار بیت کوین خواهند بود.
شرکت کوین هش،اولین و بزرگترین شرکت ایتخراج ابری ارزهای دیجیتال در خاورمیانه

www.coin-hash.com

Leave a Comment

to top